Mikołajki w GCK

Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w piątek, 8 grudnia o godz. 17:00. Na naszej scenie dzieci zobaczą piękny spektakl Teatru Bajaderka „Świąteczny List”. Przeniesiemy się do magicznego Świątecznego Miasteczka, w którym mieszka dziewczynka o zimowym imieniu Ludmiłka, która uwielbia zimę i świąteczne przygotowania. Poznamy także Elfunia, niesfornego pomocnika Mikołaja. Wspólnie z dziećmi odpowiemy na pytania: Jaką moc ma napisanie Świątecznego Listu i czego życzą sobie dzieci? Jak poprawnie napisać list i gdzie go zaadresować? Co się stanie, kiedy jeden ważny list do Mikołaja nie dotrze? Po odpowiedzi, a także po świąteczną przygodę wyruszymy aż na Biegun Północny!
Zmierzymy się z Bałwanem Oskarem w bitwie na śnieżki, rozwiążemy słowne zagadki Mądrej Sowy oraz odważymy się zapytać o drogę samego Starego Wilka!
A wszystko po to, aby dostarczyć list z niecodziennym przesłaniem!Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z Mikołajem (będzie możliwość wykonania zdjęcia), a także na świąteczne zabawy i animacje.Wstęp wolny!

Skip to content