Eko – renowacja. Warsztaty dla seniorów.

EKO – RENOWACJA – warsztaty dla seniorów 60+
Zapraszamy na warsztaty w ramach projektu „Nie wyrzucamy, odnawiamy – eko postawy w codziennym życiu – warsztaty dla młodzieży szkolnej i seniorów”!
📣Gorąco zapraszamy seniorów do udziału w bezpłatnych warsztatach renowacji i stylizacji mebli pod okiem specjalistki w tym zakresie.

👉Przynieś własny mebel ( np. krzesło, szafka, stoliczek ) i odmień go za pomocą profesjonalnych technik i materiałów.
• Termin: 4 czerwca godz. 10:00-18:00
• Liczba miejsc ograniczona !
• Wiek – 60+ !
• Zapisy /informacje: GCK w Żórawinie tel. 71 316 51 02

“Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020-Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Publikacja/Materiał/Zadanie opracowany/zrealizowane przez Martę Ćwiklińską i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach realizacji projektu grantowego LGD Lider A4 pod nazwą: Dbamy o dziedzictwo naturalne, w przestrzeni obszaru Lider A4 i działaniach mieszkańców 2020! realizowanego przez LGD w ramach zadania grantowego pn. „Nie wyrzucamy, odnawiamy – eko postawy w codziennym życiu- warsztaty dla młodzieży szkolnej i seniorów” realizowanego w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Skip to content