Rockowa Żórawina 2022r. 

To już siódmy raz Park w Żórawinie opanuje muza rockowa. Startujemy wieczorem w piątek 10 czerwca i gramy 3 dni.
Będzie głośno, będzie ostro, będzie co zjeść i wypić. Tych, którzy lubią rock 'n’ roll zapraszamy a tych którzy nie lubią, też, to polubią.
Na tej edycji zagrają:
piątek:
RED DYWAN BAND
OWOCÓWKI
HUMBAK
WROCŁAWSKA WIELKA PŁYTA
sobota:
SIN
LIPS OF ASHES
FABRYKA GRUZU
COMIN
4DZIKI
niedziela:
KONCERT SOLIDARNI Z UKRAINĄ
 
🔥🔥🔥 Rockowa Żórawina 🔥🔥🔥
Festiwal „Rockowa Żórawina“ datuje swój początek w 2014 roku. Obecna edycja z 2022r to już siódma odsłona festiwalu (dwie edycje nie odbyły się ze względu na pandemię koronawirusa).
Celem nadrzędnym Festiwalu jest kultywowanie szeroko pojętej muzyki rockowej, promowanie amatorskich zespołów grających z pasją muzykę rockową oraz zaoferowanie im możliwości prezentacji swojej twórczości i talentu szerszej publiczności na dużej scenie z gwarancją dostępu do najwyższej jakości nagłośnienia, oświetlenia i obsługi technicznej. Nieodzownym elementem festiwalu jest też integracja pasjonatów muzyki, a tym samym rozwój i wymiana doświadczeń.
Społeczności lokalnej Festiwal daje możliwość poznania walorów artystycznych jakie niesie za sobą muzyka wykonywana na żywo, poszerzenie horyzontów muzycznych
i otwarcia się na nie.
Festiwal Rockowa Żórawina jest już ważnym wydarzeniem integrującym społeczność lokalną na poziomie powiatowym, który stałe wpisał się w kalendarz promujący gminę Żórawinę. Organizacja w formie pikniku w centrum Żórawiny pozwala na miłe spędzenie czasu dla całych rodzin.
Festiwal Rockowa Żórawina przez lata swojego działania stał się już marką doskonale znaną przez środowisko muzyczne Wrocławia i Dolnego Śląska.
Rockowa Żórawina to nie tylko muzyka i integracja społeczna. Każdy festiwal odbywa się pod szczególnym hasłem rozwijającym świadomość społeczną mieszkańców. Były festowale z okazji 100 lecia Niepodległości, kultywujące aktywny tryb życia z wycieczkami rowerowymi po gminie Żórawina, podczas festiwalu można było wpisać się do bazy fundacji DKMS, czy przeprowadzić badania mammograficzne.
„Rockowa Żórawina“ to muzyka przede wszystkim ale również integracja społeczna
i budowanie świadomości muzycznej, społecznej i zdrowotnej mieszkańców.
 
🔥🔥🔥4dziki 🔥🔥🔥
Wielki mistrz Faja Dzika powiedział: Cztery są żywioły, 4 browary w czteropaku, cztery cycki krowy, dziki niech też 4 będą choć w sile 6.
🟥4 od zawsze jest dla nas cyfra mistyczną, jest dla nas kierunkiem, który wyszedł od wieszcza naszego Jacusia! Rzekł on bowiem, że jego numer 440 i 4
6 nierozłącznych przyjaciół, 5 nierozłącznych pasków na dupie, 4dziki – to zespół z Wrocławia, grający autorskie utwory rubaszno-dożynkowe i pełne życia kawałki gitarowe coś w stylu 3 akordy darcie mordy lub #punkopolo.
🟥To charakterna alternatywa dla disco-polo i Zenka, jednocześnie podtrzymująca jego skłonność do zabawy, łatwość przyswojenia i bezpośredniość.
🐗 W dniu, w którym świnia ujrzy niebo rozstąpią się nogi najcnotliwszych dziewic. Strzeżcie się ! Legendarny dzień nadejdzie!
✅ Ogromnie się cieszymy, że tu jesteś!
Jeśli Ci się podoba nasza muza to zajrzyj jeszcze tutaj:
🟥 S O C J L E – jest tu całkiem śmiesznie 🟥
👍 Profil FB: http://www.facebook.com/4dziki
📷 Profil IG: http://www.instagram.com/4dziki
⏰ Profil Tik Tok: https://www.tiktok.com/@4dziki
🟥 M U Z Y K A – kto co woli, dla każdego co innego 🟥
🎵 Spotify: https://spotify.4dziki.pl
🎶 Tidal: https://tidal.com/browse/track/95967269
🎶 Soundcloud: https://soundcloud.com/4dziki
🍏 iTunes: https://music.apple.com/us/artist/4dziki/1437745858
🟥 Najlepsze na samym końcu 🟥
❤️ Subskrybuj kanał Youtube : https://subskrybuj.4dziki.pl
🎸 Sprawdź gdzie gramy: https://4dziki.pl/koncerty/
🛒 Tu kupisz co nieco: https://4dziki.pl/sklep/
🌐 Oficjalna strona: www.4dziki.pl
Skip to content