Letnie Kino Plenerowe

Z uwagi na prognozowane burze musimy zmienić termin kina plenerowego. Zapraszamy w sobotę, 20 lipca o godz. 21:00
Wraz z Wójtem Gminy Żórawina serdecznie zapraszamy na Letnie Kino Plenerowe!Tym razem na dużym ekranie zobaczymy film ,,Poprzednie życie”.
„Poprzednie życie” to love story, która z lekkością i wdziękiem definiuje na nowo zasady ekranowego romansu, rozkochując w sobie widzów Sundance, Berlinale i fanów studia A24. To na wskroś współczesny film, który goi złamane serca, daje szansę miłości, godzi przeszłość z przyszłością, uczy rozstawać się bez gniewu i z nadzieją na nowy początek. Dokonuje przy tym niemożliwego: sprawia, że zakochacie się w każdym z trojga bohaterów. Reżyseria – Celine Song, scenariusz – Celine Song, produkcja – USA, Korea Południowa, premiera – 21 stycznia 2023 (Światowa) , 13 października 2023 (Polska premiera kinowa)
In-Yun to koreańskie przekonanie, że ludzie zbliżają się do siebie, bo ich dusze poznały się w poprzednich wcieleniach. Nora (Greta Lee) i Hae Sung (Teo Yoo) dorastali razem w Korei Południowej. Rozdzieleni przez los jako dzieci, odnajdują się po latach dzięki mediom społecznościowym. W końcu miłosna i migrancka odyseja zaprowadziła oboje do Nowego Jorku. Nora jest już wtedy mężatką, a Hae Sung świeżo upieczonym singlem. „Co by było gdyby?” – to pytanie nie przestaje kołatać w ich głowach. A także w głowie męża Nory (John Magaro) zaskoczonego nagłą wizytą Koreańczyka.
Wstęp wolny!
Skip to content