Latino Fiesta w Karwianach

Już niebawem wakacje! Czas więc trochę poświętować!
Co powiecie na wspólne tańce i koncert w rytmach latino?
Tym razem zapraszamy Was na plenerowy koncert do Karwian! 21 czerwca przy świetlicy w Karwianach o godz.20:00.
Wystąpią dla Was fantastyczni muzycy – Moises Bethencourt oraz Oskar Peugudo!
A do tańca porwie Was Raynel Fernandez Ballester!
Moises Bethencourt to hiszpański wokalista, gitarzysta i aranżer. Urodzony na Teneryfie zamieszkał na Dolnym Śląsku uwiedziony miłością do polki. Od wielu lat z powodzeniem koncertuje w całym kraju, prezentując autorskie wykonania przebojów muzyki hiszpańskiej i latynoskiej. Koncerty Moisesa nikogo nie pozostawią obojętnego- nogi same rwą się do tańca!
Pochodzący z Hawany na Kubie Osmara Pegudo jest muzykiem, grającym na instrumentach perkusyjnych. W roku 2017 zamieszkał w Polsce i od tego czasu występuje w naszym kraju z wieloma zespołami, takimi jak Kumbia Mać, Los Duendes, The Cuban Latin Jazz, Sabrosura Viva czy Tribute to Sade. Jest również DJ-em, grającym w wielu klubach, m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Legnicy, Toruniu, Rzeszowie czy Krakowie. Specjalizuje się w imprezach salsowych, bachatowych i reggaetonowych, jak również latino house.
Raynel Fernandez Ballester od 20 lat jest tancerzem, choreografem i instruktorem takich tańców jak tańce afrokubańskie, tradycyjne tańce kubańskie (Rumba, Son, Chachacha, Mambo, Comparsa, Danzón, Contradanza), balet oraz tańce nowoczesne. Studiował w Ballet Teatro América.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!
Skip to content