Na tę informację czekałyśmy prawie dwa tygodnie. Dopiero dziś jury VII Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej zadecydowało, że laureatki 2 miejsca - zespół Ósemka otrzymuje nominację do finału w Krakowie (finał w listopadzie).
Już się cieszymy na ten wyjazd

We Wrocławskim Klubie Anima odbywał się VI Festiwal Piosenki Dziecięcej (3 czerwca), w którym zaśpiewała nasza najmłodsza podopieczna, Sophia Suzgun. Swoim wykonaniem zachwyciła jurorów, którzy przyznali jej I miejsce. Sophia otrzymała potężny worek z prezentami.
Bardzo serdecznie gratulujemy wspaniałego występu!!

Piątek (3 czerwca) był dla naszych wokalistek bardzo pracowitym dniem. We Wrocławiu odbywał się VII Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej. Dziewczyny spisały się na medal. Zespół Ósemka otrzymał II miejsce, wyróżnienia dostały: Gosia Antosik, Marlena Gadzińska oraz zespół Majule.
Gratulujemy!!

Znowu nasze solistki stanęły na wysokości zadania. Na III Ogólnopolskim Internetowym Konkursie-Spotkania z Piosenką Religijną (27 maja) Eliza Suzgun otrzymała II miejsce, a Małgorzata Antosik wywalczyła III nagrodę.
Serdecznie Wam dziewczyny gratulujemy!!

W niedzielne popołudnie (8 maja) odbywały się przesłuchania finalistów 29. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE w Opolu. Małgorzata Antosik zdobyła I miejsce w bardzo wymagającej kategorii kl. IV-VI. Przewodniczącą jury była Elżbieta Zapendowska, która bardzo wysoko oceniła umiejętności wokalne wszystkich finalistów. W finale zaśpiewała również Sophia Suzgun i był to jej solowy debiut na profesjonalnej scenie.
Ogromne gratulacje dla obu solistek!!

Nasze solistki: Małgorzata Antosik i Eliza Suzgun oraz zespoły: Pikolo i Majule brały udział w 27 Festiwalu Piosenki Religijnej i Refleksyjnej w CK Syców (9 kwietnia br). Wróciłyśmy z konkursu z kompletem nagród: I miejsce w swojej kategorii wiekowej zdobył zespół Pikolo, II miejsce wywalczyły w grupie dorosłych Majule, natomiast Małgosia Antosik i Eliza Suzgun otrzymały wyróżnienia w wyjątkowo wymagającej
kategorii kl.V-VIII.
Dziewczyny spisałyście się na medal. Gratulacje!!

W piątek (8 kwietnia 2022) nasze wokalistki uczestniczyły także w finałowych przesłuchaniach XIX Młodzieżowego Konkursu Piosenki Artystycznej im.Agnieszki Osieckiej w LO XVII we Wrocławiu. Dzisiaj zaśpiewała solistka Magdalena Lip i zespół Ósemka. Magdalena otrzymała wyróżnienie oraz zaproszenie na koncert galowy w CK Zachód. Została także nagrodzona upominkami od: organizatorów, patrona konkursu Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka oraz Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka.
Gratulujemy wspaniałych występów w finale i znakomitej prezentacji wokalnej Magdalenie Lip podczas koncertu galowego.

Zespół Ósemka i solistka Małgorzata Antosik zakwalifikowały się do finałowego etapu VI Festiwalu Piosenki "O wolności". Przesłuchania finałowe odbędą się 23 kwietnia w Teatrze Śląskim w Katowicach.
Gratulacje i powodzenia w finale.

W LO XI we Wrocławiu, 8 kwietnia br. odbyły się przesłuchania finalistów 13 Festiwalu Piosenki Angielskiej. W gronie finalistów znalazły się Marlena Gadzińska, Hanna Milnerowicz i Weronika Bekieszczuk. Wszystkie wokalistki reprezentowały swoje szkoły. Marlena Gadzińska zdobyła I miejsce.
Serdecznie gratulujemy!!

23 marca 2022 r
. nasza podopieczna, Eliza Suzgun, brała udział w finałowych przesłuchaniach IV Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej ,,Firaleja Gwiazd" w Warszawie. Do finału została nominowana (na podstawie nagrania) spośród setek zgłoszonych uczestników.