Nasza młoda wokalistka, Marlena Gadzińska otrzymała wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „ Dźwięki Wolności„ Gdynia 2020 edycja online. Na konkurs wpłynęło ok. pół tysiąca zgłoszeń z całej Polski. Tym bardziej cieszy nas ta nagroda. Ogromne gratulacje!
Zapraszamy do obejrzenia wyróżnionego występu. 
https://www.youtube.com/watch?v=kIegD7oS8_U


30 października 2020 r. we Wrocławskim Klubie Anima odbywały się finałowe przesłuchania XI Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej. Na podstawie nadesłanych nagrań jury wybrało finalistów w trzech kategoriach. Do finału przeszły nasze dwa zespoły: Ósemka i Majule. Z powodów technicznych nie mogła wystąpić Ósemka, natomiast Majule wzięły udział w finale.

Hania Milnerowicz została laureatką Przeglądu Wokalnego Sonoro w Oleśnicy. W swojej kategorii wiekowej otrzymała najwięcej polubień, reakcji i głosów w ankiecie internetowej.
Gratulacje!!
Wszystkie finalistki zaproszone są na 3 października na koncert galowy.


Dotarł do nas zaległy dyplom dla Lucyny Duleby za zdobycie
wyróżnienia na XXIX Festiwalu Piosenki Dziecięcej Legnica 2020
w wersji online.
Jeszcze raz gratulacje Lucy!!!

Wiadom
ość z ostatniej chwili!! Jury III Przeglądu Wokalnego Sonoro wyłoniło laureatów, którzy przechodzą do kolejnego etapu konkursu online. Wszystkie nasze wokalistki zakwalifikowały się do finału. Jutro organizator opublikuje szczegóły głosowania internetowego. Laureatkami zostały: Gosia Antosik, Zosia Procajło, Ola Rok, Lucyna Duleba, Marlena Gadzińska, Nikola Piejko, Ania Zjawin, Madzia Lip i Hania Milnerowicz. Gratulacje!!

Kochani! Jeszcze przed wakacjami udało się nam przygotować prezentacje na wokalny konkurs online w Oleśnicy, a także nagrać kilka piosenek solowych i zespołowych. Efekty naszej pracy na żywo i w trybie zdalnym będziemy umieszczać cyklicznie na Facebooku i na witrynie. Rozpoczynamy od piosenki ,,Teraz tutaj - my” w wykonaniu zespołu Pikolo. Zaśpiewały: Ania Z., Emma, Hania, Lucyna, Marlena, Marysia i Nikola.
Miłego słuchania!
YouTube

Dziękujemy wszystkim naszym podopiecznym za wysiłek i współpracę w mijającym roku szkolnym. Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące- podziwiajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie czas na czytanie książek i poznawanie nowych, ciekawych ludzi. 
Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach we wrześniu. A na wakacje specjalna dedykacja muzyczna w wersji karaoke. Śpiewa zespół KIDS.
FACEBOOK

Nie zapominamy oczywiście o naszej trzeciej wokalistce, która wzięła udział w legnickim festiwalu. Nikola Piejko znalazła się na II miejscu w głosowaniu publiczności. Niestety uhonorowane zostały tylko pierwsze miejsca, ale bardzo cieszymy się, że Nikola spodobała się tak licznej grupie odbiorców. Gratulacje!!

Mamy wiadomość z ostatniej chwili. Nasze wokalistki, Małgosia Antosik i Lucyna Duleba otrzymały wyróżnienia w swoich kategoriach na XXIX Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Legnicy. Konkurencja była ogromna i spłynęło mnóstwo nagrań z całej Polski. Tym bardziej gratulujemy tych wyróżnień.
Tak trzymać!!

Jeszcze przed wakacjami z okazji Święta Muzyki, przypadającego na 21 czerwca, moje wspaniałe wokalistki z warsztatów indywidualnych przygotowały specjalną niespodziankę. Kolejny utwór nagrywany w domowych warunkach na telefonach to ,,The shoop, shoop song”. Piosenkę przygotowały: Lucyna Duleba, Nikola Piejko i Ania Zjawin. Dziewczyny bardzo Wam dziękuje za zaangażowanie.
Teledysk i nagrania zrealizowała instr. Marta Idzkiewicz.
FACE